Про приписку громадян України до призовних дільниць районів (міст) області у 2019 році

Про приписку громадян України до призовних дільниць районів (міст) області у 2019 році

  1. На підставі Закону України «про військовий обов’язок і військову службу» з 14 січня по 31 березня 2019 року оголошується приписка до призовної дільниці Роздільнянського району одеської області громадян 2002 року народження.
  2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 1січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Роздільнянського району, а також громадяни старшого призивного віку, які не були приписані раніше.
  3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Роздільна, вул.. Європейська, 35 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 30 січня 2019 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.
  4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

О.І. Номеровський, військовий комісар Роздільнянського райвійськкомату, полковник.

Залиште свій коментар