Про приписку громадян 2006 року народження до призовної дільниці

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 16.01.2023 року по 31.03.2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Роздільнянського району Одеської області громадян 2006 року народження з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.
Явці для приписки підлягають всі громадяни, які народились з 01 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Роздільна та Роздільнянського району, а також громадяни старшого віку, які не були приписані раніше.
Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані, маючи при собі документи, які засвідчують особу, прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Протягом січня-березня 2023 року буде проведено медичний огляд громадян, які підлягають приписці відповідно до вимог чинного законодавства.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовних дільниць на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та його відділів.
 Джерело: Роздільнянський РТЦК та СП

Залиште свій коментар