Переправа за кордон – строк до семи років

Правопорушник із Великомихайлівської ОТГ за грошову винагороду намагався допомогти втекти до Молдови чотирьом чоловікам віком від 27 до 38 років з Миколаївщини, Київщини та Одещини. На півдорозі їх зупинили охоронці державного кордону України.

Поліцейські територіального підрозділу поліції в ході слідства встановили, що фігуранту по дзвінку вказали, де й кого забрати в свій автомобіль, відвезти «ухилянтів» поближче до кордону з Молдовою і направити далі до сусідньої держави по пішому маршруту в обхід пунктів пропуску. За свої послуги він мав отримати по 100 доларів США з кожної особи.

За наявності достатніх доказів, зібраних поліцейськими в ході досудового розслідування, слідчі висунули чоловіку обвинувачення в замаху на незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинений за попередньою змовою групою осіб щодо кількох осіб. Цей злочин передбачений ч. 3 ст. 15 та ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт поліцейські скерували до суду. Тепер правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Матеріали щодо інших осіб, причетних до даного злочину, виділені в окреме провадження, яке наразі розслідується.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар