Про нагальні потреби Степової та Лиманської ЗОШ № 1

НЕЩОДАВНО заступник голови районної ради Сергій Крилов разом з керівником КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Миколою Сухим та інспектором з технічного нагляду Іваном Бевзенком здійснили робочий візит до Степової та Лиманської ЗОШ № 1, де оглянули хід виконання запланованих робіт та поспілкувалися з директорами навчальних закладів щодо подальших перспектив.

Першочергово відвідали Степову ЗОШ, де наразі проведено роботи в актовій залі. У зустрічі взяв участь представник підрядної організації, що виконувала ці роботи. Враховуючи нагальність ремонту цього приміщення, з обласного бюджету було виділено 298 тисяч гривень на повну заміну системи опалення і встановлення нових радіаторів, кардинально розширена сцена, встановлено нові вікна та двері, а ще повністю вкрили підлогу новою плиткою. За підтримку навчального закладу присутнім подякувала директор Степової ЗОШ Євдокія Новосьолова. Вона разом із Сергієм Криловим та Миколою Сухим обговорили подальші кроки у покращенні матеріально-технічного забезпечення закладу. Зокрема, необхідність завершення ремонту актової зали (в перспективі – стіни та стеля) та ремонт харчоблоку, який, до речі, розташовується поруч.

Далі присутні оглянули спортивну залу, класи нової української школи та інші приміщення, де поспілкувалися щодо їхнього стану. Зауважимо, що в НУШ навчання проходить, відповідно до вимог, діти були доволі активними, поспілкувалися з гостями.

У Лиманській ЗОШ № 1 наразі частково виконані роботи з облаштування подвір’я плиткою перед входом до школи. Директор закладу Галина Погорєлова наголосила на необхідності продовження облаштування подвір’я, бо це одне з перших, що впадає в око при відвідуванні закладу. Заступник голови районної ради Сергій Крилов підтримав дану пропозицію та відзначив, що триматиме дане питання на контролі.

Наш кор.

Залиште свій коментар