Про COVID-19 в Роздільнянському районі

За період карантину в Роздільнянському районі всього було виявлено 36 хворих на коронавірус. На сьогодні 15 осіб вже перебороли недуг і вважаються здоровими. Активних хворих станом на ранок 17 серпня 21 людина. Географія захворюваності по району: м. Роздільна – 9 хворих, сел. Лиманське – 3, с. Єгорівка – 2, по одному в селах Новоукраїнка, Степове, Новодмитрівка, Кузьменкове, Володимирівка, Старостине, Марківка. Коефіцієнт виявлених випадків інфікування – 10,8 %.

Наразі важливо максимально відповідально поставитись до дотримання епідемічних обмежень, щоб не перейти бар’єр 11 %, та, відповідно, не потрапити до “жовтої” зони.

Нагадаємо, відсьогодні декілька міст та районів Одещини (міста Одеса, Білгород-Дністровськ, Ізмаїл та Теплодар, Ананьївський, Арцизький, Березівський, Біляївський, Болградський, Лиманський, Овідіопольський та Савранський райони) увійшли до «жовтої» зони, до «помаранчевої» зони віднесли Миколаївський та Саратський райони, а місто Біляївка – до червоної. Роздільна залишається в «зеленій» зоні.  Статистика захворюваності продовжує активно зростати: за останню добу COVID-19 виявлено у 98 мешканців області, загальна кількість хворих – 3446 осіб.

Звертаємось до всіх земляків з проханням бути відповідальними та дотримуватися карантинних обмежень: частіше мийте руки, уникайте місць масового скупчення людей, носіть маски та дотримуйтесь соціальної дистанції. Бережіть себе та оточуючих і будьте здорові!

Залиште свій коментар