Приємна статистика пологового відділення Роздільнянської БПЛ

Протягом грудня у пологовому відділені Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 25 дівчаток і 17 хлопчиків. Трохи більше, ніж минулого місяця. Динаміка позитивна! Так тримати! Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді вже й більшого поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.

 

І цього разу дівчатка вибороли першість за кількістю новонароджених. Та й у вазі лідирують: найбільша дівчинка має вагу 4 кг 80 г, а найменшенький хлопчик народився з вагою 1 кг 880 г.

А ось у підсумку за рік із загальної кількості новонароджених – 549 діток, хлопчики у лідерах – 283, дівчаток трохи менше – 266.

Врожайними видалися перші дні нового року – станом на 3 січня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося шість діток: троє хлопчиків і три дівчинки. І відкрив новий 2923 рік хлопчик  з вагою 3 кг 410 г.

Працівники лікарні влаштували для новонароджених діток фотосесію, придбавши малюкам святкові костюмчики. Окрім матусь, у фотосесії взяли участь і деякі батьки. Народження дитини – це завжди свято!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! Батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, хай він обов’язково завітає до вашої оселі!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Пологи приймали в оновленому неонатальному блоці пологового відділення Роздільнянської БПЛ.

Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Залиште свій коментар