Автомобіль – вже на фронті!

Черговий автомобіль доставлено на передову. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям волонтерської родини роздільнянців, яка об’єдналася задля збору коштів на техніку.  Ось як прокоментував один із волонтерів Сергій Качковський, який очолів збір коштів:

” Завдяки допомозі кожного, нам вдалося оперативно зібрати кошти і придбати нашим військовим з аеророзвідки автомобіль. Він вже переданий нашим захисникам, за яким вони приїхали з фронту. Разом з машиною ми передали хлопцям різні смаколики на свята – сало, сир і ковбасу тощо. На прохання Роздільнянської дитячої школи мистецтв нашим військовим були передані привітання та побажання від вихованців. Хлопці дуже вдячні за новорічні подарунки і привітання від дітей.
Від себе хочу подякувати всім, хто долучився до збору, зокрема Володимиру Василенку, який організував окремий збір коштів, завдяки чому вдалося так швидко зібрати необхідну суму і придбати машину. Окрема подяка Олегу Марченку за допомогу в пошуку та придбанні автомобіля та Юрію Коваленку за найбільший донат у 10 тис. грн.
Вітаю всіх з новорічними та різдвяними святами та бажаю всім нам найшвидшої Перемоги і мирного неба! Віримо в Перемогу і віримо в ЗСУ! Слава Україні!”

Залиште свій коментар