Приклад – гідний наслідуванню

Кожну сім’ю обпалила війна, горе та сум’яття зайшли до кожної оселі. Проте завдяки нашим Захисникам ми можемо продовжувати жити та зустрічати день новий, тішучись, що ми українці!
Кожна людина прагне жити в мирі, злагоді й затишку – 5 років тому я вперше вирішив цю аксіому впровадити у своєму під’їзді, оздобивши вхід до нього народною символікою (соняхи й маки). Але «Все йде, все минає і краю немає…», та й частина малюнку відлущилась, ще частку моєї роботи хтось відбив, позамальовував, до того ж стіна дала тріщину.
І необхідно було вже поряджати лад – на допомогу прийшла моя подруга, вона ж і дизайнер, з якою створював ескіз під’їзду, вона ж Вероніка Ткачук.
І віднині наш під’їзд гостинно зустрічає кожного свого мешканця та їхніх знайомих або просто охочих розгледіти поєднання монохромної сірої гами кольорів із яскравим і воднораз теплим помаранчевим орнаментом. «Ружа», або різновид геометричної орнаментики українського народу, віддавна символізувала безупинний рух сонця та постійне відродження.
Тож най спільною працею кожен на своєму поприщі наближатиме Перемогу!🇺🇦
Джерело: Владислав Сіміцар у власній сторінці на Фейсбук

Залиште свій коментар