Незаконно вирощував коноплі

У Роздільнянському районі поліцейські викрили наркоаграрія

За місцем мешкання 32-річного чоловіка правоохоронці вилучили десятки кущів наркомістких рослин. За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Фігуранту загрожує ув’язнення.

Співробітники Роздільнянського районного відділу поліції отримали інформацію, що житель Степанівської сільської територіальної громади незаконно вирощує заборонені рослини. Поліцейські провели обшук за місцем проживання громадянина і на його присадибній ділянці виявили 91 кущ ретельно доглянутих рослин конопель, які той вирощував нібито для власного вживання.

незаконно вирощував коноплі: у роздільнянському районі поліцейські викрили наркоаграрія

В рамках провадження, розпочатого за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України, вилучені під час обшуку рослини правоохоронці направили на експертне дослідження. За його результатами буде вирішуватися питання щодо повідомлення фігуранту про підозру.

незаконно вирощував коноплі: у роздільнянському районі поліцейські викрили наркоаграрія

Відповідно до санкції згаданої статті, незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Правоохоронці наголошують, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» від 06.05.2000  № 770 (із змінами), обіг рослин роду коноплі допускається для промислових цілей. За незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості до десяти рослин настає адміністративна відповідальність, передбачена статтею 106-2 КУпАП. Якщo ж кількість конопель становить десять і більше рослин – настає кримінальна відповідальність, передбачена статтею 310 Кримінального кодексу.

Джерело: Головне управління Національної поліції в Одеській області

Залиште свій коментар