Президент України Володимир Зеленський 2 липня відвідав Одесу

“Сьогодні – в Одесі, перш за все для того, щоб привітати наших воїнів Військово-Морських сил Збройних Сил України із їхнім професійним днем. Привітати – і подякувати за сміливість, за героїзм та за надзвичайно круті результати для України, які вони здобули та здобувають”, – зауважив президент.

Він також пригадав, “які амбіції були у Росії на початку повномасштабної агресії і які з тих амбіцій тепер на дні Чорного моря”.

Крім того, Зеленський провів нараду, на якій заслухав доповідь командувача Військово-морських сил ЗСУ Олексія Неїжпапи щодо оперативної ситуації у Чорному морі.

Ворог точно не диктуватиме умов у Чорному морі, і окупантам доведеться так само боятися наближатись до нашого українського Криму і до наших берегів Азовського моря, як російські кораблі вже бояться наближатись до нашого Чорноморського узбережжя. Разом – ми переможемо! Ніколи українські береги не терпітимуть окупантів”, – наголосив Зеленський.

Він також привітав зі святом усіх цивільних працівників та працівниць українського морського та річкового флоту — “усіх, хто забезпечує безпеку та роботу наших портів, нашу можливість попри російську блокаду Чорного моря давати життя українські економіці та з’єднувати нашу Україну зі світовими ринками”.

Джерело: Укрінформ

Залиште свій коментар