32 дитинки народилося протягом червня

ПРОТЯГОМ червня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 19 дівчаток і 13 хлопчиків. Трохи менше, ніж минулого місяця. Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді вже й більшого поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.
Цього разу за кількістю новонароджених – попереду дівчатка. А у вазі лідирують хлопчики: найбільший – з вагою 4 кг 350 г, а найменшенький – з вагою 2 кг 310 г.
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!
Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Наш кор.

Залиште свій коментар