Пожежна машина для рятувальників віддаленого старостату Роздільнянської громади

Про оновлення пожежної техніки Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС в Одеській області повідомляли під час інтерв’ю з начальником районного управління Олександром Яровим.


Читайте також:  В пріоритеті – оновлення техніки та гасіння пожеж


Це дало можливість техніку, яка наразі є в наявності та не використовується районним управлінням, направити для потреб віддалених населених пунктів.

Тож, сьогодні, 7 квітня, було передано пожежну машину для малої пожежної команди (МПК), яка нещодавно була створена на базі КП «Виноградарське» Виноградарського старостату. Старостат віддалений від центру Роздільнянської громади, тому для оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, вкрай потребували спеціалізованої техніки і її наявність  обов’язково стане в нагоді.

Участь в заході з нагоди передачі пожежної машини  взяли Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, заступник міського голови Микола Петровський, начальник Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Яровий, староста Виноградарського старостинського округу Святослав Васютинський та склад малої пожежної команди.

 

 

Залиште свій коментар