ПОСТАНОВОЮ КАБМІНУ МІСТО РОЗДІЛЬНА ВИЗНАЧЕНО ЦЕНТРОМ ОБ’ЄДНАНОГО РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Як вже повідомлялося, райони Одещини будуть укрупнятися: з 26 планується зробити шість. Між Роздільнянським та Березівським районом відбувалася жвава боротьба, оскільки і Березівка, і Роздільна претендували на статус центру відповідно Березівського та Роздільнянського районів.
Радісною звісткою для жителів Роздільнянського району стало те, що Кабмін схвалив рішення щодо укрупнення Роздільнянського району та надання місту Роздільна статусу центра об’єднаного району. До складу нашого району, відповідно до проєкту постанови,  увійдуть сусідні – Великомихайлівський, Захарівський, Іванівський, Миколаївський та Ширяєвський райони. Жителі цих районів також активно виступали проти центру району в Березівці і підтримували наше місто та наш район. Від них надходили офіційні звернення та підписи за центр в місті Роздільна.
Активно сприяють та відстоюють надання місту Роздільна статусу центру об’єднаного району Роздільнянська районна рада сьомого скликання, райдержадміністрація на чолі з Сергієм Приходьком, народний депутат України Ігор Васильковський. Завдяки  партійним осередкам нашого краю та сусідніх районів проходила акція зі збору підписів за надання Роздільній цього статусу.

Районною радою та райдержадміністрацією були написані численні клопотання, звернення та надані фахові обгрунтування щодо доцільності прийняття рішення на користь Роздільної.

Відстоювати таке питання непросто, проте позитивний результат є і спільні зусилля різних гілок влади дозволили Роздільнянському району вийти на новий рівень. 12 червня 2020 року Кабмін прийняв проєкт постанови щодо укрупнення районів, згідно з якою місту Роздільна надано статус центру об’єднаного Роздільнянського району. В подальшому він підлягатиме розгляду та затвердженню Верховною Радою України.  Сподіваємося на позитивний результат для всіх нас.

Нагадаємо, що Кабміном також затверджено три громади на території Роздільнянського району – Степанівська, Лиманська та Роздільнянська. Єгорівська сільська рада приєдналася до Дачненської ОТГ.

Наш кор.

Залиште свій коментар