Почесні відзнаки “За співпрацю з військовим комісаріатом”

27 липня у районному Палаці культури відбулось урочисте нагородження почесною відзнакою Одеського обласного військового комісаріату «За співпрацю з військовим комісаріатом» керівників та посадових осіб державних, місцевих установ, підприємств, організацій та приватних осіб Роздільнянщини.

DSCN6602

– Хочу подякувати усім за свідому громадську позицію, сумлінне відношення та самопожертву при здійсненні волонтерської діяльності та меценатства, всебічну допомогу в збереженні життя та здоров’я воїнів захисників України, які брали участь у антитерористичній операції заради Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України у Луганській та Донецькій областях у 2014 – 2015 роках. На жаль, військові дії тривають. Але впевнений, що перемога буде за нами і спільними зусиллями  подолаємо всі негаразди! Сподіваюся на допомогу, підтримку та плідну співпрацю з військовим комісаріатом й надалі, – зауважив у вступному слові Роздільнянській районний військовий комісар, полковник О.І. Номеровський.

Почесні відзнаки, зокрема, у цей день отримали: ВАСИЛЕНКО Володимир Миколайовича, ВОРОЖЕЙКІН Олександр Михайлович, ДАЦЕНКО Тетяна Борисівна, ДИКУН Олександа Олексанрович, ДРАГОМИРОВ Юрій Васильович, ЄВТУШОК Ольга Василівна, ЖЕЛЕЗНЯК Павло Гаврилович, ЗУБАРЕВ Олександр Юрійовича – ІЛЛЯЩУКА Георгія Юхимовича – КАРАБАШ Світлану Олександрівну – КАЧУРЕНКО Василя Григорович,  КРИЛОВ Сергій Миколайович, ПАВЛИЧЕНКО Валентина Станіславівна, ПОНОМАРЕНКО Олег Віталійович, ПОПОВ Валентин Михайлович, САНДУЛ Тетяна Петрівна,  СТАШЕВСЬКОГО Анатолій Вікторович, ТЕКМЕНЖИ Ілля Миколайовича,  ШЕВЦОВ Михайл Михайлович, ШОВКАЛЮК Валерій Олександрович, ФІЛІН Антон Сергійович, а також наступні організації: ТОВ « Обрій – МТС», ТОВ «Агротрейд Юг », Видавництво газети «Вперед».

DSCN6607

 

Вітаємо усіх з нагородами!

Залиште свій коментар