Підтримайте медиків: залишайтеся вдома і дотримуйтесь всіх заходів гігієни

Якось до редакції звернулась жінка з проханням допомогти у зборі коштів на операцію маленькій дитині. Текст із усіма необхідними реквізитами вже був готовий до друку, але згодом та ж жінка повідомила нам, що повне фінансування операції взяв на себе благодійний фонд “Корпорація монстрів”, а оголошення попросила зняти.

Тоді ми вперше почули про таку організацію з достатньо дивною назвою. Минуло трохи часу, і вона знову з’явилася у нас на вустах. І знову чуємо слова вдячності “Корпорації монстрів”.

Українська медицина, яка була і є не готовою до такої масштабної проблеми, як коронавірус, зараз потребує термінової підтримки. Відчувається гостра потреба у всьому ­ від звичайних захисних масок до вартісного медичного обладнання. Влада йде назустріч у питаннях фінансування, але процедури залучення бюджетних коштів є досить затяжними. А, як усі ми розуміємо, часу чекати немає.

Роздільнянські медики, на чолі з в.о. генерального директора КНП “Роздільнянська центральна районна лікарня” Дмитром Кущенком, вдячні всім, хто простягає руку допомоги в боротьбі з цією пандемією. Оперативну підтримку наша лікарня отримала від керівників району та депутатського корпусу, голів органів місцевого самоврядування, від підприємців, благодійників. У більшості випадків ці люди самі виходили на зв’язок, перераховували кошти, підтримували і продовжують допомагати хто чим може.

Особливу вдячність медики Роздільної адресують благодійному фонду “Корпорація монстрів”, на чолі з Катериною Ножевніковою. Допомога даної благодійної організації дійсно відчутна. Роздільнянські медики отримали не лише засоби індивідуального захисту, а й дуже необхідне медичне обладнання: хірургічні відсмоктувачі, шприцеві насоси, ларингоскоп, безконтактні термометри. Список наданого був достатньо великий і вартісний. Подібна допомога від “Корпорації  монстрів” надійшла і в інші лікувальні заклади на території  Одеси та області.

Медики сьогодні працюють у зоні ризику, вони наражають на небезпеку себе (а отже і своїх рідних), рятуючи життя та здоров’я інших. Але завдяки небайдужим людям та подібним організаціям, вони відчувають підтримку, відчувають, що не одні у цій відчайдушній боротьбі.

Нагадаємо: допомогти нашим медикам та підтримати їх у напружені робочі дні може кожен із нас! Для цього потрібно елементарне ­ просто залишайтеся вдома і дотримуйтесь всіх заходів гігієни.

Зрозумійте: коронавірус ходити не вміє, йому потрібні ваші ноги!

Наш кор.

 

Залиште свій коментар