Підготовка до нового опалювального сезону

На виконання наказу №106/ОД від 02.06.2020 року Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, розпорядження Роздільнянської районної державної адміністрації «Про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років» у КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» була створена комісія з обстеження і підготовки теплових господарств до опалювального сезону під головуванням директора установи Сухого М.Д. у складі інженера з енергетики і технічних питань Науменка А.Г., інженера з охорони праці централізованої госпаодарської групи установи Долгієр Т.О., за участю представника КП СВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» майстра Даракова В.С. і співробітника Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області головного фахівця, майора служби цивільного захисту Шморгала С.В.

     Упродовж   минулого тижня комісія відвідала всі освітні заклади і установи Розділь-нянського району і разом з їх керівництвом провела обстеження котелень і теплових мереж закладів. При обстеженні котельних особлива увага зверталась на забезпечення вимог пожежної безпеки. Фахові рекомендації та кваліфіковану методичну допомогу з цього питання надав фахівець ДСНС України майор Шморгал С.В. Зокрема він акцентував увагу керівників закладів на наявність  у котельних пожежної сигналізації, укомплектованість та перезарядка вогнегасників, наявність і укомплектованість пожежних щитів та інших первинних засобів пожежогасіння, а також ведення службової документації, проведення інструктажів і навчання операторів і кочегарів котельних а також відповідальних осіб.

      Інформація щодо ремонтних робіт, придбань, покращення матеріального оснащення коте-лень та тепломереж закладів узагальнюється та буде подана на її фінансування з подальшою відповідною підготовчою роботою з метою якісної і своєчасної підготовки до нового опалюва-льного сезону.

 

 

Залиште свій коментар