Першість Одеської області з волейболу серед юнаків

13 БЕРЕЗНЯ пройшла довгоочікувана Першість Одеської області з волейболу серед юнаків 2006 року народження та молодше. Роздільнянська ДЮСШ брала участь двома командами. На змагання приїхали спортсмени з Подільська та Перехрестового. Команда з Подільська має досвід у змаганнях, юнаки показали хорошу гру. Наші волейболісти, незважаючи на те, що брали участь вперше в офіційних змаганнях, теж показали цікаву гру.

         Першість Одеської області з волейболу серед юнаків Вихованці тренера Роздільнянської ДЮСШ Анни Шкульової виграли всі зустрічі і посіли перше місце. Команда переможців виступала у такому складі: Дмитро Шмаль, Микола Джавров, Дмитро Кушнір, Іван Нестеренко, Антон Маслов, Володимир Калафіцький, Ігор Кірик, Нікіта Драгомир, Артем Харін, Костянтин Остапенко, Юрій Кушнір, Максим Перевезій. Кращим гравцем був визнаний Антон Маслов.

         Третє місце виборювали вихованці тренера Роздільнянської ДЮСШ Володимира Замітайла та команди з Перехрестового, але роздільнянці показали наполегливість та завзятість і змогли виграти другу партію. Третя партія була вирішальна. І друга команда Роздільнянської ДЮСШ виграла та посіла третє місце. До складу команди увійшли: Андрій Драгуш, Андрій Бурмін, Максим Прокопов, Андрій Єлізаров, Роман Бащак, Назар Карцев, Юрій Петровський, Кирил Оганесян, Нікіта Дячек, Юрій Берестовський, Нікіта Чувакін. Кращим гравцем команди був визнаний Андрій Єлізаров.

         Всі учасники змагань були нагороджені дипломами та медалями. Обслуговав змагання з волейболу суддя Олександр Шагамага.

Наш кор.

Залиште свій коментар