Роздільнянським СБУ заблоковано діяльність закладу грального бізнесу в райцентрі

17 березня 2021 співробітниками Роздільнянського РВ Управління СБУ в Одеській області заблоковано функціонування незаконного закладу грального бізнесу в м. Роздільна (площа Привокзальна) Одеської області.

Вказаний гральний заклад, з метою отримання незаконних прибутків, займався діяльністю, пов’язаною з організацією, проведенням та наданням доступу до азартних iгop на гральних автоматах, комп’ютерних симуляторах в електронному (віртуальному) казино, після сплати гравцем грошових коштів.

З метою подальшого документування протиправної діяльності, силами Роздільнянського РВ Управління СБУ в Одеській області, після блокування гральної діяльності, за вказаною адресою викликано слідчо-оперативну групу Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області, якими 17 березня 2021 внесено відомості до ЄРДР щодо скоєння кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 203-2 КК України.

Загалом, в ході проведення слідчих дій, вилучено 12 системних блоків ПЕОМ, регістратор, що використовувався для організації грального бізнесу,
2 сховища для зберігання грошових коштів, а також чорнові записи підтверджуючі отримання прибутку від вказаної діяльності, якi передано для зберігання до вказаного РВП ГУНП.

Станом на теперішній час, вирішується питання щодо оголошення підозри організаторам вказаної протиправної схеми.

 

Залиште свій коментар