Перші ігри Чемпіонату м. Одеса з футболу

Минулими вихідними були проведені перші ігри Чемпіонату м. Одеса з футболу, в якому беруть участь три різновікові команди дитячо-юнацького футбольного клубу «Роздільна». Варто відзначити, що змагаються найкращі футбольні клуби Одещини. Чемпіонат триватиме протягом двох місяців, після чого будуть визначені переможці.

За результатами проведених ігор у суботу, юні роздільнянські спортсмени вже показали гідний результат. Так, юнаки 2012 та 2015 року народження ДЮФК «Роздiльна» зіграли по дві гри та отримали по дві перемоги, а юнаки 2014 року народження в одній грі перемогли, в іншій – поступилися супернику.

– Загальні проміжні підсумки дуже гiднi! Хлопцi з честю та великою самовіддачею представляють наше мiсто на чемпіонаті. Далi два мiсяцi напружених матчів. Велика подяка батькiвському комiтету та всiм небайдужим, хто підтримує нас у цей нелегкий час для нашої держави. Дякуємо ЗСУ за можливість грати та насолоджуватись футболом. Далi буде… З вiрою у серці – перемоги нам на всiх полях, – прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук тренер ДЮФК «Роздільна» Олександр Гаврилюк.

Наш кор.

Коментарі

  • Игорь

    Спасибо ценная информация. Кстати, этот процесс максимально упрощен. Чтобы создать аккаунт Вам всего лишь нужно указать почту или номер телефона, придумать пароль и определиться с валютой счета. Примечательно также то, что vavada casino от Вас не требует верификации аккаунта.

Залиште свій коментар