Дитинство залишається дитинством

Дитинство, не дивлячись навіть на такий скрутний час, все ж таки залишається дитинством. Очі, посмішки, тепло, підтримку дорослих діти повинні відчувати щодня. Саме для дітей в ЦТДУМ 10 вересня пройшов захід “КЗ ЦТДУМ зустрічає друзів”. У міському парку пройшла довгоочікувана зустріч, де вихованці Центру творчості з великою радістю знову зустрілися зі своїми друзями та керівниками. Справжнє свято подарували усім присутнім наші талановиті вихованці гуртків “Забава” (кер. Ольга Попова), “Перлина” (кер. Віталіна Онищенко), “Адажіо” (кер. Олена Ключинська) та улюблені казкові герої!

Разом з тим, керівник гуртка “Різьблення по дереву” Андрій Смелов організував благодійну виставку робіт вихованців гуртка та провів майстер клас, де дорослі та малі мали змогу показати свої навички. Також під час заходу відбувся ярмарок дитячої випічки. Вихованці ансамблю танцю “Перлина” дуже чекали цієї зустрічі та ретельно готувалися до неї, підготувавши смаколики для ярмарки. Малюнки “Діти за мир”, які малювали усі бажаючі, та кошти, які були зібрані,  будуть передані на потреби ЗСУ.

У такий нелегкий час кожному потрібна підтримка, а особливо нашим дітям і такі маленькі зустрічі приносять усім величезні позитивні емоції.

Ми дякуємо усім, хто взяв участь у заході, нашим вихованцям, батькам, керівникам гуртків та творчому колективу КЗ ЦТДУМ Марині Шишовій, Людмилі Бабічевій, Ользі Цику, Ірині Гавриловій, Ользі Петровській, Андрію Смелову, Аллі Долинській, Валентині Кукурузі, Анатолію Рибаруку, культорганізатору Олені Дубецькій та директору КЗ ЦТДУМ Аллі Євгенівні Берш. Дякуємо дитячому парку атракціонів “Family Park” та Лесі Берегей за підтримку та надання електроенергії для підключення музичної апаратури під час проведення заходу.

Ми віримо в Україну! Підтримуємо її! Разом – ми велика сила!

Джерело: Центр творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна

Коментарі

  • Дмитрий

    Добрый вечер спасибо за информацию. Купить стеллажи для магазина получилось сразу, в Конкуренте много чего есть, даже цвет подошел.

Залиште свій коментар