Перша в Роздільнянському районі ХІМЧИСТКА за допомогою сучасного німецького обладнання

ПИЛ- не найстрашніше, що може жити у ваших м’яких меблях, килимах, матрацах… Якщо тривалий час меблі не проходили хімчистку, в них з’являються кліщі – досить небезпечні і практично не помітні шкідники. Звичайний хатній пилосос не спроможний боротися з ними. Єдине, що може знищити цих шкідників, – якісна хімічна обробка. Цей єдиний ефективний спосіб вимагає відповідального підходу, адже проведення даної процедури вручну може зашкодити здоров’ю. Саме тому питання чистки м’яких меблів потрібно довірити професіоналам!

Ми пропонуємо абсолютно безпечну хімічну чистку меблів на дому. Наші спеціалісти виїдуть за вашою адресою, швидко, якісно та безпечно дадуть нове життя вашим диванам, кріслам, стільцям, килимам тощо. У роботі використовуємо лише якісні безпечні хімічні препарати та сучасне спецобладнання.

Крім меблів та килимів, ми пропонуємо послуги з хімічної чистки салонів автомобілів.

 Провівши хімчистку ваших меблів чи автомобіля, ви подбаєте про здоров’я своє і своїх рідних, про чистоту та затишок вашої домівки!

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ: хімчистка диванів – від 330 грн, крісел – від 150 грн, матраців ортопедичних, двоспальних – розраховуються індивідуально; чистка килимів – від 40 грн (залежно від якості виробу та ступеня його забруднення); мінімальна хімчистка автомобіля – 1200 грн (у послугу входить чистка 4-х сидінь, 2-х передніх карт дверей, торпеди і керма); комплексна хімчистка автомобіля – від 1800 грн (включає в себе стелю, всі сидіння, дверні карти, підлогу та багажник). ВАРТІСТЬ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВІД СТУПЕНЯ ЗАБРУДНЕНОСТІ ПОВЕРХНІ.

Хімчистка автомобілів відбувається у сел. Лиманське, меблів та килимів – з виїздом на адресу.

Тел.: 098-074-84-98, 063-977-17-24, Дмитро.

на правах реклами

 

 

 

Залиште свій коментар