АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 1 – 7 березня

ОВЕН (21.03-20.04)

Гірші часи позаду, ви з радістю повернетеся до роботи. Принесуть позитивні результати поїздки та справи, пов’язані з розширенням поля діяльності. У вихідні варто приготуватися до несподіваних зустрічей з давніми друзями або близькими. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

 Звертайте пильну увагу на те, що відбувається навколо вас. Побільше впевненості у власних силах і зберігайте емоційну рівновагу, але при цьому більше довіряйте своїй інтуїції. У вихідні намагайтеся проявляти терпіння й не квапити події. Не варто нічого вимагати, відпустить ситуацію, і вам самі все дадуть. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

 На вас чекає збільшення активності в інтелектуальній сфері, нестандартний підхід дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою. Ситуація складається на вашу користь. Зараз ви певним кроком ідете до своєї мрії. Вас порадують і кар’єра, і любов. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – четвер.

РАК (22.06-22.07)

Ви можете досягти багато. Спробуйте не звертати уваги на дрібні неприємності, зосередьтеся на найголовнішому, не варто розтрачувати свою енергію на дрібниці. Труднощі цілком переборні. Усе це ще й загартує ваш характер. Дуже скоро ви досягнете успіху, причому без сторонньої допомоги. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ЛЕВ (23.07-23.08)

 Є ризик утомитися від розв’язання чужих проблем. Стримайте політ фантазії, час для цього трохи невдалий. Можуть виникнути проблеми з пунктуальністю як з вашої власної провини, так і з не залежних від вас причин. І це слід враховувати, відправляючись на важливі зустрічі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

 Обставини в професійній сфері надзвичайно вдалі для активних дій, а підтримка колег і друзів практично гарантована. Очікується перевага гарного настрою. Однак спробуйте ставити перед собою реальні цілі. Стабільність вашої кар’єри багато в чому залежатиме від уміння домовлятися з людьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ваша ініціативність здатна стати запо- рукою успіху й благополуччя. Є ймовірність цікавої поїздки, кар’єрного зростання й приємних змін в особистому житті. Цей період сприятливий для знайомств і подальшого розвитку існуючих стосунків. У вихідні намагайтеся сприймати все, що відбувається, без зайвих емоцій. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ваш досвід і майстерність принесуть вам значний прибуток. Очікуйте справжній фінансовий успіх. Ваше життя на очах змінюється на краще. Хоча багато чого залежатиме від вашого настрою й почуття такту. Любов подарує вам радість і натхнення, укаже шлях до щастя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Навіть якщо вас будуть критикувати, не звертайте з обраного шляху. Не кваптеся брати на себе керівництво або займати лідируючу позицію, адже заздрісники та інтригани тільки й чекають, що ви оступитеся. У вихідні спробуйте пограти з долею в перекидки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Цей період може виявитися повним випадковостей, отже намагайтеся не триматися за свої плани, а іти за ситуацією. Натомість ви зможете завести гарні знайомства. На роботі доведеться розраховувати тільки на свої сили. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Ви зможете проаналізувати, як і за якими сценаріями розгортаються ваші стосунки з людьми. Постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації. У вихідні ви будете спілкуватися більше звичайного. Буде найкращим пасивний відпочинок. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

РИБИ (21.02-20.03)

На вас чекає динамічний і наповнений різноманітними подіями період. Варто за- йнятися реалізацією того, що було задума- но, навіть якщо ви ще не встигли додумати до кінця. У вихідні поділіться своїм гарним настроєм з оточуючими, і ви зможете придбати нових друзів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Залиште свій коментар