Пам’яті земляка-Героя Сергія Главчева

Наприкінці минулого року Роздільнянська громада прощалася зі своїм земляком-Героєм сержантом ГЛАВЧЕВИМ Сергієм. Він мужньо став на захист України від російських окупантів і боронив рідну землю до останнього подиху. Загинув Сергій під час авіаудару по казармі у м. Миколаїв 18 березня 2022 року.

 

 

До останнього рідні та близькі сподівалися, що йому вдалося вижити. На жаль, сподівання не справдились. За результатами безлічі експертиз було підтверджено загибель військовослужбовця. Жорстока війна з російським окупантом забрала життя нашого земляка-Героя, у якого залишилась дружина і четверо дітей, з яких двоє синів теж стали на захист держави та боронять рідну землю від російської навали.

28 грудня на колінах з квітами та прапорами земляка зустрічала Роздільнянщина. Біля Роздільнянського Палацу культури настоятель Новоукраїнського храму Святого Різдва Богородиці Олег Свиридюк провів чин відспівування земляка, після чого траурна процесія рушила до рідного села Сергія – с. Старостине.

Устелена дорога з квітів, схилені голови односельців зі сльозами на очах проводжали Героя до місцевого цвинтаря. Слова подяки і шани нашому захиснику та співчуття рідним висловив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та вчителька Кучурганської школи Олена Блажиєва.


Проводжали бійця за свободу залпами від пострілів військових, Державним Гімном України та вигуками присутніх: «Слава Україні! Героям Слава!».


Читайте також: Пам’яті земляка-Героя Віталія Ніколаєва


«Батько… Важко в це повірити, прийняти. Ти завжди захищав нашу сім’ю.
Завжди вислуховував та давав поради. Щоб не траплялось, був поряд. Захист сім’ї – на першому місці.
Мотивував нас власним прикладом бути сильними, вихованими, берегти один одного, бути людьми…
Воював з 2014-го, брав участь у боях під Дебальцевим, у званні сержанта командував окремим взводом. 2022 рік. Без вагань повернувся в стрій, ніколи нікого не питав, бо для нього це справа честі.
Воював під Миколаєвом. 14 березня його підрозділ потрапив в оточення, по них працювало все, що було, – артилерія, авіація… Ті, хто вижили, виходили пішки до найближчих населених пунктів. З цього пекла він вийшов.
Згодом їх зібрали в Миколаївській казармі для відновлення підрозділу. 18 березня авіація ворога нанесла авіаудар по місцю їхнього розташування.
Весь час була надія, що живий. Батько загинув….» – зі щемом у серці написав на своїй сторінці у Фейсбуці син Сергія – Олексій Главчев.

Світла пам’ять Сергію.
У наших серцях він назавжди залишиться Героєм, справжнім патріотом і захисником рідної землі.

Залиште свій коментар