Пам’яті земляка-Героя Віталія Ніколаєва

Сумна звістка знову прийшла у Роздільнянську громаду. У м. Бахмут Донецької області 23 листопада під час артилерійського обстрілу, виконуючи бойове завдання за призначенням у ході ведення бойових дій, загинув військовослужбовець, вогнеметник з Роздільної НІКОЛАЄВ Віталій Володимирович (25.04.1987 р. – 23.11.2022 р.).

1 грудня Роздільна навіки прощалася зі своїм сином. Траурна церемонія відбулась з військовими почестями. Загиблого Героя зустрічали живим коридором небайдужі жителі громади. Поховали воїна на міському кладовищі.

«Відбулося прощання з молодим захисником нашої Батьківщини, випускником нашої школи Ніколаєвим Віталієм Володимировичем. Ворожа куля забрала у матері сина, кровиночку, у Батьківщини – патріота. Вчителі, однокласники та небайдужі жителі громади вибудували коридор вдячності та зустріли нашого Героя з почестями. Про Віталія можна сказати багато хорошого. Він був вірним товаришем, вихованим, добрим хлопцем. А ще гарним сином. Мама, Віра Попа, самотужки виховувала двох синів-соколів. Нелегко було у лихі 90-і, тяжко мама працювала, але сини були завжди поруч і допомагали і на городі, і на фермі, і встигали навчатися. Коли ворог увірвався на нашу землю, Віталій пішов захищати свою матусю та рідну Батьківщину. Ось у цьому і є сам Віталій: сміливий, рішучий, відважний, самовідданий. Він Герой, який віддав життя за нас, за наше майбутнє, за майбутнє нашої України. Низький уклін матері і безмежна вдячність за сина – Героя. Легких хмаринок тобі, Віталію! Пам’ять про тебе ми впишемо в літопис нашої школи та збережемо у наших серцях», – написано на сторінці Кошарської школи у ФБ.


Читайте також: Пам’яті земляка-Героя Віктора Скріпніка


Важко знайти слова втіхи для рідних і близьких. Та нехай добрий, світлий спомин про Віталія Володимировича, нашого Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Герої не вмирають! Вони поповнюють лави небесного війська і вічно живуть в пам’яті людей… Низький уклін та вічна пам’ять Захисникам України!

 

Коментарі

  • Галина

    Спасибо вам за предоставленную информацию. Для установки осветительных приборов нужна алюминиевый профиль опора , которая впишется в дизайн участка

Залиште свій коментар