Ознайомилися з буднями прикордонників

Нещодавно вихованці дитячо-юнацького військово-патріотичного табору «Український опір» (понад 40 юнаків та дівчат) ознайомились з буднями прикордонників Білгород-Дністровського загону.

Вихованці табору безпосередньо побували у відділах прикордонної служби «Кучурган» та «Лиманське». Там їм показали, як несуть службу прикордонники, де утримуються службові собаки, яке технічне оснащення має відділ прикордонної служби та пункт пропуску через кордон, продемонстрували роботу чотирилапих охоронців рубежів з фахівцями-кінологами. Також діти змогли побачити, як охороняється водна ділянка державного кордону саме на Кучурганському водоймищі, змогли зробити багато цікавих фото, на яких збереглися їхні позитивні емоції. Вони, навіть не приховуючи задоволення та цікавості, змогли власноручно управляти квадрокоптером, що використовується для виявлення порушників державного кордону.

Прикордонники завжди готові брати участь у патріотичному вихованні молоді. Сподіваємося на гідну заміну в майбутньому нинішнім охоронцям рубежів.

Іван Іванчук

помічник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби.

Залиште свій коментар