Опалювальний сезон розпочнеться вчасно: під загрозою лише Теплодар

В Одеській області підготовка до опалювального сезону —  на фінальній стадії. Об’єкти житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери готові до роботи в осінньо-зимовий період на 95%.  Проблемним досі залишається питання своєчасного постачання тепла у місті Теплодар. Заборгованість КП «Одеська ТЕЦ-2» перед НАК «Нафтогаз Україна» сягнула 5,8 мільйонів гривень. Відтак, підприємство не може отримати номінації на постачання газу у 2018 році.

«Одеська область майже повністю готова до опалювального сезону. Готувалися заздалегідь. Єдине місто, яке наразі турбує, це — Теплодар. Я вимагаю від місцевої влади, аби опалювальний сезон для всіх мешканців розпочався вчасно! У голови міста для цього є усі необхідні важелі. І він несе відповідальність перед людьми!» — зауважив під час апаратної наради голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, у минулому році міська влада Теплодару анонсувала будівництво котельні на альтернативних видах палива у межах промзони або міста. Однак роботи так і не розпочалися. Протилежна ситуація — у місті Подільськ, де котельню на біопаливі запустять у цьому опалювальному сезоні. На реалізацію масштабного проекту витратили лише рік.

«Впевнений на 100 %, що у Теплодарі до кінця року котельню не збудують. Її запуск анонсували вже цієї осені, а на тому місці —  «чисте поле»! Нагадаю, в країні реалізується реформа децентралізації, започаткована Президентом, саме для того, аби місцева влада отримала необхідні повноваження для вирішенні нагальних проблем! Наведу чудовий приклад  – місто Подільськ. Там реалізація проекту з будівництва найбільшої котельні в регіоні тривала лише рік», — підкреслив очільник Одеської області Максим Степанов.

Наразі кращі показники підготовки об’єктів до опалювального сезону в Ізмаїльському районі на 99%, Білгород-Дністровському – 96% та Березівському – 95%. Найнижчі показниками мають Любашівський та Окнянський райони – 67%, а також місто Теплодар – 70%.

Прес-служба Одеської ОДА.

Залиште свій коментар