Олексій Гончарук – що треба знати про прем’єр-міністра України

Парламент погодив на посаду прем’єр-міністра Олексія Гончарука. 24 канал пропонує ознайомитись із біографією нового прем’єр-міністра – Олексія Гончарука.

Гончарук обіймав посаду заступника глави Офісу Президента з питань економічного розвитку та продовження реформ.

Отже, Олексій Гончарук – хто це? 

Освіта

Навчався Олексій Гончарук у середній школі в невеликому місті Городня Чернігівської області. У 2001 році вступив до Інституту права імені Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП). Там він отримав ступінь магістра права.

Потім Гончарук закінчив Академію державного управління при Президентові України та отримав ступінь доктора філософії права (кандитата наук). Є доцентом кафедри фінансового та банківського права Інституту права імені Володимира Великого, де сам колись навчався.

Кар’єрне зростання

Олексій Гончарук з 2005 по 2008 рік працював у київській інвестиційній компанії PRIOR-Invest, де очолював юридичний відділ. Потім він заснував юридичну фірму Constructive Lawyers, що спеціалізується на наданні юридичних послуг у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

З 2009 року очолив громадську організацію “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам”, що виступала за цивілізований ринок забудівель, у якому враховані інтереси всіх гравців: місцевих жителів, держави, банків, але першочергово – приватних інвесторів.

Гончарук продовжив працювати в цьому напрямі та став заступником генерального директора “Першої Української Індустріально-Інвестиційної Компанії”. Ця фірма також займається інвестиціями у будівництво.

Далі він очолював суд ГО “Незалежний арбітражний суд”. Ця організація є групою спеціалістів та експертів у галузі права, яка вирішує суперечки у цивільних та господарських правовідносинах.

Політична діяльність

У 2014 році під час парламентських виборів був першим номером у списку партії “Сила людей”. Утім, політсила не була популярна, тому з результатом 0,11% не отримала жодного місця у Раді за списками.

Потім працював позаштатним радником колишнього Міністра екології та природних ресурсів, а згодом радником Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

З 2015 по 2019 рік був призначений на посаду голови незалежного експертно-аналітичного центру Офіс ефективного регулювання. Це незалежна структура, яка має фінансування Європейського Союзу. Діяльність центру спрямована на покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України.

Після виборів Президента України, 28 травня став частиною команди Зеленського та обійняв посаду заступника голови Офісу Президента. З 21 червня його призначили членом Національної інвестиційної ради України та Національної ради з питань антикорупційної політики. Це дорадчі органи при Президентові України, що займаються профільними питаннями.

Відомості з декларації 

За інформацією Укрінформу, Новий Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук задекларував 1 мільйон 851 тисячу гривень доходу за 2018 рік.

Такі дані містяться в його електронній декларації.

Із них — 1 мільйон 789 тисяч 972 гривні Гончарук вказав як “дохід від зайняття підприємницькою діяльністю”. Ще 60 тисяч 772 гривні — заробітна плата у громадській організації “Офіс ефективного регулювання”.

На банківських рахунках новий очільник Кабміну тримає 158 тисяч 361 гривню, 84 тисячі доларів та 36 тисяч євро, іще 100 тисяч гривень зберігає готівкою.

Як випливає із декларації, Гончарук не є власником жодної нерухомості, квартиру в Києві орендує, а зареєстрований у квартирі брата в Чернігові.

Як свою власність новопризначений Прем’єр вказав авто Jaguar X-Type 2007 року.

Також новий глава уряду вказав членство у громадських організаціях “Сила людей”, “Офіс ефективного регулювання”, “Люди важливі” та у Національній асоціації адвокатів.

За інформацією Інтернетвидань.

 

Залиште свій коментар