Завершені роботи ще у двох навчальних закладах Роздільнянщини

У  продовження теми щодо контролю за проведенням ремонтних робіт по навчальних закладах району –  відбулась чергова робоча поїздка. Цього разу делегація у складі заступника голови районної ради Сергія Крилова, директора КУ “Роздільнянський центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” Миколи Сухого, інженера з технічного нагляду Івана Бевзенка, відвідали Гаївський НВК та Павлівську ЗОШ.

У Гаївському НВК учасників робочої поїздки зустріла директор закладу Наталія Попадюк. Прибув на об’єкт й Михайло Орос ­ представник підрядної організації, яка виконувала ремонтні роботи. Наразі вже завершено капітальний ремонт двох класних кімнат та облаштування внутрішнього туалету школи з підведенням усіх необхідних комунікацій. На проведення робіт були передбачені кошти з районного бюджету у сумі майже 300 тис. грн. Зазначимо, що до цього внутрішній туалет був взагалі відсутній, що, звичайно, створювало певні незручності.

У Павлівський ЗОШ було замінено дах, на що з районного бюджету було передбачено 187 308 грн. На цьому об’єкті працювала підрядна організація, під керівництвом Леоніда Мунтяна. Представники делегації оглянули об’єкт, а якість виконаних робіт, як і на попередньому об’єкті, проаналізував інженер з технічного нагляду Іван Бевзенко, зробивши декілька незначних зауважень представнику підрядної організації, який, в свою чергу, запевнив, що виявлені недоліки будуть усунуті.

Роботи по закладах району тривають.

Наш кор.

Залиште свій коментар