Оголошуємо збір родинних світлин для створення відеоколажу «Ми – сильні українці!»

💙💛 8 липня  в Україні відзначається День сім’ї. Сім’я – це найдорожче, що є в житті, особливо зараз, в нелегкий воєнний час. День сім’ї – хороший привід зустрітися з рідними, а якщо немає такої можливості, то зателефонувати їм і сказати кілька теплих слів, подякувати за все світле і хороше, що вони подарували нам. Посміхніться, обійміть один одного міцніше і пам’ятайте: сім’я – це найцінніше, що може бути на землі!

Впевнені, у вас вдома  зберігаються фотографії, дивлячись на які можна ще раз пережити приємні моменти. Поділіться з нами своїми теплими спогадами та особливими подіями зі свого життя. Подорожі, родинні зустрічі, одруження чи народження дітей… Приводів, насправді, так багато. Це можуть бути як теперішні світлини, так і старі сімейні фото, які з роками стали ще більш цінними.

✅  Редакція газети «Вперед» запрошує всіх мешканців Роздільнянщини поділитися світлинами вашої родини, які можна надсилати на електрону адресу: gazeta_vpered31@ukr.net, у месенджер газети у ФБ, або Telegram, WhatsApp, Viber (тел.: 066 056 14 76).

✅ Фото приймаються до 17.00 7 липня.

✅  8 липня ви побачите свої світлини у святковому відеоролику на інформаційних інтернет-ресурсах газети «Вперед».

Давайте в черговий раз підтвердимо, що Україна – це країна яскравих посмішок, неповторних моментів, вільних людей. Створімо власну фотоісторію нашої Роздільнянщини!

Поспішайте! Часу залишилось обмаль!

Залиште свій коментар