Огляд новин Роздільнянської громади за тиждень

Щотижнева апаратна нарада

 11 березня у залі засідань Роздільнянська міська рада відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів очільник громади Валерій Шовкалюк.

Під час наради було акцентовано увагу на початок весняного періоду, що відзначається посиленням робіт з благоустрою та прибирання прилеглих територій. Усіх присутніх закликали долучитися до цих ініціатив та активно підтримувати їх для покращення життя у місті та громаді.

У ході наради керівники доповіли про стан справ у своїх підрозділах та обговорили нагальні питання, що стосуються розвитку громади. Серед пріоритетних завдань визначили вирішення поточних питань покращення благоустрою території, соціально-економічного характеру, забезпечення безпеки та функціонування освітніх закладів, а також розширення партнерських зв’язків.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

 Шановні мешканці Роздільнянської громади!

З приходом весни та пробудженням природи у нас виникає непереборна бажання створити навколо себе чисте та охайне середовище. Наша громада потребує нашої спільної та активної уваги, оскільки від наших спільних дії залежить якість життя кожного з нас.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» стала доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі громадян нашої країни дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. ⠀

Виконавчий комітет Роздільнянської міської ради закликає кожного з вас долучитися до цієї важливої ініціативи. Подбаймо разом про чистоту нашого міста та нашої громади, не залишайтесь сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я та краси нашого рідного краю.

У разі потреби у транспорті для вивезення сміття звертайтесь до КП «Роздільнянський міський водоканал» за телефоном (04853) 3-10-12. Безкоштовно!

Роботи з благоустрою у старостинських округах

 У Єреміївському старостинському окрузі активно проводяться роботи з благоустрою, під керівництвом старости Сергія Турчука. Спільними зусиллями працівників Єреміївського КП «Мрія», під керівництвом директора Максима Житника, та працівників фельдшерсько-акушерського пункту с. Бурдівка впорядковано сміттєзвалище у селі та прилеглу територію ФАПу.

Працівники КП «Мрія», спільно зі старостою Новоукраїнського старостинського округу Олександром Ромбельським, здійснили прибирання прилеглої території до автошляху Т 16-18 та сміттєзвалища у селі Новоукраїнка із залученням техніки.

 

Спрямувати усі зусилля на допомогу ЗСУ

 У рамках виконання завдань, наданих обласною робочою групою «Прозорість та підзвітність», начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько провів робочу зустріч, в якій взяли участь Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та Лиманський селищний голова Віктор Бакланов.

Головна мета обговорення – забезпечити максимально ефективне використання коштів державного та місцевого бюджетів, спрямовуючи їх на потреби військових. Учасники зустрічі підкреслили важливість раціонального та прозорого використання бюджетних коштів, щоб максимально спрямувати усі зусилля на допомогу ЗСУ, визначивши це як пріоритетну задачу.

Забезпечення прав дітей і підтримка сімей

 Службою у справах дітей Роздільнянської міської ради, спільно з працівниками ювенальної превенції Роздільнянського РВП, проведено спільний профілактичний рейд на території Чобручанського старостинського округу. Мета – перевірка умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, зловживання алкогольними напоями, пошуків роботи та працевлаштування за місцем проживання тощо. Профілактичні рейди – це лише частина спільної роботи на території нашої громади.

 

Заради покращення умов життя, підвищення рівня комфорту
та зручностей для всіх мешканців

 Пройшли робочі зустрічі очільника громади Валерія Шовкалюка, спільно з профільним заступником Миколою Петровським, начальником управління ЖКГ та інфраструктури Юрієм Тесніковим, зі старостами старостинських округів та керівниками комунальних підприємств громади, а саме: КП «Мрія», КП «Виноградарське», КП «Роздільнянський міський водоканал».

На зустрічах обговорювались різноманітні аспекти діяльності комунальних підприємств, такі як стан інфраструктури, розв’язання проблем із забезпеченням послуг, плани розвитку та вдосконалення роботи. Порушувались актуальні питання щодо вуличного освітлення, водопостачання, покращення стану доріг та діяльність місцевих пожежних команд. Особливу увагу приділено організації та проведенню акції «За чисте довкілля», протягом березня-квітня заплановано здійснити низку заходів з благоустрою, покращення санітарного стану довкілля та озеленення населених пунктів, проведення робіт з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, тротуарів, автобусних зупинок тощо.

Щодо відновлення дорожнього покриття

 Начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько провів робочу нараду за участю Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка та представників ДП «Служба місцевих автомобільних доріг», під час якої обговорили питання щодо організації на території Роздільнянського району необхідності побудови ефективного механізму відновлення дорожнього покриття спільно з ДП «Служба місцевих автомобільних доріг».

За матеріалами сторінки Роздільнянської міської територіальної громади у Facebook

Залиште свій коментар