Обережно, амброзія!

Шановні мешканці міста Роздільна!

З метою мінімізації впливу на громадян, недопущення розповсюдження небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та підтримання в належному фітосанітарному стані території міста, виконавчий комітет Роздільнянської міської ради пропонує керівникам підприємств, установ та організацій у стислі терміни провести заходи зі знищення амброзії полинолистої на закріплених територіях, а жителям мікрорайонів викосити прилеглу територію до приватних садиб.

Відповідно до чинного законодавства та «Правил благоустрою в м. Роздільна», передбачено проводити роботу щодо систематичного і своєчасного знищення карантинних рослин та бур’янів на прилеглих та закріплених територіях, а також на відстані 10 метрів від огорожі підприємства, установи, організації чи присадибної ділянки.

Невиконання вимог Правил благоустрою міста тягне за собою накладення адміністративної відповідальності на порушників (ст. 152 КУпАП: на громадян – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

У боротьбі з амброзією не повинно бути байдужих! Тому звертаємось до всіх власників, користувачів, орендаторів землі бути пильними та проводити попереджувальні роботи щодо поширення амброзії. Всіх громадян просимо слідкувати за своїми подвір’ями, не проходити повз цей підступний бур’ян – виривати його з корінням.

Юрій Тесніков,

перший заступник міського голови, голова Інспекції з благоустрою міста Роздільна.

 

Залиште свій коментар