Кам’янській ЗОШ – 50 років!

1 вересня – особливе свято для кам’янської громади. Щороку в цей день не просто починається новий навчальний рік, а й відзначається важливе свято – День народження Кам’янської школи. Цьогоріч місцева альма-матер святкувала важливий, поважний ювілей – 50-річчя закладу.

Під час святкового концерту, що відбувся 9 вересня  у місцевому Будинку культури, лунали чисельні привітання, вручалися грамоти та подяки людям, які роблять вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Між привітаннями публіка насолоджувалася чарівними виступами кам’янських педагогів та школярів, які дивували своїми талантами й акторською майстерністю. Організацією святкового концерту займалися всі педагоги, під керівництвом заступника директора з виховної роботи Т.І. Киреєвої, навчальний рік у яких розпочався із копіткої роботи.

Школі 50 років… Це дуже поважний вік. Але вона дуже ошатна, у ній є всі комфортні умови для учнів та педагогів. Із кожним роком цей заклад стає все кращим та багатшим. Багатшим не лише матеріально, адже головна цінність будь-якої школи – її випускники. У Кам’янської ЗОШ є незліченна кількість колишніх учнів, якими вчителі пишаються, які є гордістю школи. Серед них – нинішній її директор В.М. Петровська. Валентина Миколаївна теж свого часу сиділа за партою своєї рідної Кам’янської школи. А зараз вона знову щодня прямує до будівлі школи, аби навчати та виховувати майбутню гордість школи. І хто знає, можливо за шкільними партами зараз сидять майбутні чиновники, зірки, космонавти чи капітани…

Привітання від колишнього директора школи В.В. Діденчук, який працював на цій посаді протягом 38 років

Залиште свій коментар