НХК «Ветеран» взяла участь у відкритому багатожанровому фестивалі-конкурсі для людей з інвалідністю «Джерело надії»

20 квітня в м. Подільськ Подільського району Одеської області, за підтримки Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини обласної військової адміністрації, відбувся відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс для людей з інвалідністю «Джерело надії». Тут зібралися талановиті учасники з усієї України, щоб поділитися своїми здібностями та зробити наш світ яскравішим і різноманітнішим.

На цей творчий захід були запрошені і учасники народної хорової капели «Ветеран» (музичний супровід – Василь Мельник) Роздільнянського Палацу культури. Жінки та чоловіки поважного віку представляли Роздільнянщину на фестивалі. 

Завдяки небайдужості та цілеспрямованості голови Роздільнянської організації людей з інвалідністю Валентини Сидоренко та керівниці НХК «Ветеран» Галини Стратулат ми мали можливість гідно представити нашу музичну програму. Дуже вдячні цим жінкам за їх неспокійні вдачі, за можливість продемонструвати таланти за межами нашого району.

Концерт відкрили Валентина Сидоренко та Євгенія Трембовецька, за давнім українським звичаєм, врученням короваю та теплими словами привітань організаторам заходу. «Хай живе вільна Україна» – слова цієї пісні у виконанні хористів якнайкраще відображає бажання усіх українців. Жіночі співочі колективи «Акація» та «Калина» отримали заслужені овації глядачів та організаторів фестивалю-конкурсу. Піснею «Хай буде воля» у виконанні Віктора Сироти та піснею «На добро» Олени Черяк завершився виступ народної хорової капели «Ветеран» на цьому чудовому музичному заході. 

Кожний учасник відкритого багатожанрового фестивалю-конкурсу для людей з інвалідністю «Джерело надії» отримав диплом та невеличкі подарунки. Дякуємо організаторам за увагу і повагу до людей з інвалідністю. Сьогодні, як ніколи важливо підтримувати один одного і надавати можливість кожному виражати себе та свою індивідуальність! 

Дякуємо Силам оборони за можливість зібратися тісним колом і продемонструвати свої таланти! Вперед до Перемоги!

Євгенія ТРЕМБОВЕЦЬКА, учасниця НХК «Ветеран»

Залиште свій коментар