У Роздільнянській багатопрофільній лікарні запустили оновлені ліфти  

 

У межах проєкту «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», що імплементується GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit), проведено капітальний ремонт п’яти ліфтів Роздільнянської багатопрофільної лікарні.

На урочисту подію були запрошені представники GIZ Ukraine та влади, керівництво та працівники медичного закладу. Право перерізати червону стрічку надали начальнику Роздільнянської районної військової адміністрації Сергію Приходько, радниці проєкту GIZ Ukraine Мар’яні Акішиній, першій заступниці міського голови Ользі Босюк, генеральному директору багатопрофільної лікарні Вадиму Гудимі.

– Ми вдячні всім, хто долучився до реалізації цієї справи, хто допомагав і допомагає нам у здійсненні спільної мрії – зробити нашу лікарню комфортабельною, з сучасним обладнанням та наданням якісних медичних послуг населенню, – відзначив Вадим Анатолійович.

Відтепер, завдяки оновленим ліфтам, буде змога більш комфортно та безпечно пересуватися поверхами лікарні як пацієнтам, так і медичному персоналу. Попереду у керівництва лікарні ще багато амбітних планів. Тож бажаємо якомога швидшої їх реалізації. Разом до Перемоги!

 

Коментарі

  • Інна Гаврищук

    Доброго дня шановні .Дуже благаю вас допомогти людям ,які в край потребують Гемодіалізу у місті Роздільна.Вже 3 рокі тільки обіцяють.Ці люди через день потребують цієї процедури,що продовжити собі життя хоча б на день.Будь ласка підніміть цю тему,допоможіть людям хоча б дома проходити гемодіаліз..Повірте це дуже тяжке захворювання і люди мають право на Гемодіаліз у своєму місті.
    З повагою до вас . Проценти гемодіалізу.

Залиште свій коментар