Нові перемоги юних дзюдоїстів Роздільнянщини 

Не встиг розпочатись новий 2019 рік, а наші талановиті спортсмени вже виступили на Чемпіонаті Одеської області з боротьби дзюдо серед кадетів до 18 років. Майже вся область з’їхалася показати своє вміння.

Від нашої рідної Роздільнянської ДЮСШ виступили сім дзюдоїстів. І вкотре довели, що недарма займаються улюбленим видом спорту. Хто знає, може хтось із них і ,далі піде по життю зі спортом, ставши чудовим тренером маючи перед очима приклад їхнього тренера-викладача Вікторії Володимирівни Горобій, яка з дитинства займалась боротьбою дзюдо та вирішила передавати своє вміння дітям. Присвячуючи повністю себе улюбленій справі, радіє та хвилюється за кожного свого спортсмена, як за свою дитину. Діти, в свою чергу, дуже стараються не підвести тренера, знову і знову показують чудовий результат.

У запеклій боротьбі хоробра талановита дівчинка Кароліна Филимоненко стала чемпіонкою, здобувши золото. Не менш талановита Дарія Глущенко здобула срібло. Зустрівшись у фіналі з чемпіонкою України, Дарія нічим не поступалася їй, довівши цим, що дуже спритна і наступного разу обов’язково здобуде золото.Дуже відважні дівчата Оксана Долганенко та Наталія Захожа посіли третє місця. Наймолодша дівчинка Ангеліна Дурдук – п’яте місце.

Не тільки дівчата представляли наше місто. Від нашої команди виступали двоє хлопців. Ніколас Грей виборов третє місце, Давид Фунг, який вперше був на таких змаганнях, не розгубився і здобув п’яте місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою. Бажаємо перемог і надалі. У них попереду дуже серйозні змагання – Чемпіонат України у м. Черкаси. Ми віримо в вас і дуже пишаємось, що у нашому маленькому містечку є такі зірочки.

Батьківський комітет.

Залиште свій коментар