Дві тонни борошна роздільнянські волонтери доставлять на Донбас

У понеділок, 11 лютого, роздільнянські волонтери на чолі з Олександром Зубарєвим доставлять на Донбас дві тонни борошна. У зборі коштів на борошно допомогли небайдужі роздільнянці та жителі району, які відгукнулися на прохання волонтерів.


Читайте також: Раздельнянцев просят оказать гуманитарную помощь Донбассу


На сьогодні ситуація така, що на зібрані кошти в розмірі 12 тисяч гривень придбано борошна. Також 1 тонна борошна передана від Івана Новацького, який таку вагому допомогу надав від себе особисто.

Посприяли в організації збору коштів на цю справу представники новоствореної ГО “Край”, які висловлюють щиру вдячність всім небайдужим роздільнянцям, які відгукнулися та, відповідно до своїх можливостей, надали фінансову допомогу. Окремо відзначимо, Олександра Палія з Бецилового, який надав допомогу у розмірі 2000 гривень та Миколу Чебана з  Єреміївки – 1500 гривень.

Всього на Донбас, як і планувалося, буде доставлено понад дві тонни борошна, який вже укомплектований волонтерами у машини і готовий до відправки. Відео завантаження гуманітарної допомоги жителям Донбасу можна переглянути нижче:

Також наступного тижня детальніше повідомимо про результати цієї  поїздки роздільнянських волонтерів на Донбас з фото та відео-матеріалами.

 

Залиште свій коментар