Ноутбук кожному вчителю

У 2021 році з державного бюджету Одеській області виділена субвенція на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, а саме на придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

За рахунок зазначеної субвенції та коштів місцевих бюджетів (на умовах співфінансування) придбано 4 134 ноутбуки для 357 закладів загальної середньої освіти (з них 4 заклади обласного підпорядкування) 67 територіальних громад Одеської області та обласного бюджету.

10 грудня голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, вручив головам райдержадміністрацій сертифікати на отримання ноутбуків педагогічними працівниками усіх семи районів області.

«Реалізація Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації дасть змогу зробити освітній процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19. Ноутбуки, які ми сьогодні передаємо в райони, оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету», – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Роздільнянська міська територіальна громада отримала за цим проєктом 76 ноутбуків для 12 шкіл.

 

З офіційних джерел

Залиште свій коментар