На Роздільнянщині пройшли змагання першого етапу з міні-футболу на першість ГУНП в Одеській області

У Роздільнянському районі серед поліцейських пройшли змагання першого етапу з міні-футболу на першість ГУНП в Одеській області, присвячені відзначенню Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС та Національної поліції України.

В турнірі взяли участь тридцять поліцейських у складі трьох команд з Роздільної, Великомихайлівки та Захарівки

За підсумками гри найвищий рівень підготовки у цьому виді спорту показали спортсмени Роздільнянського районного відділу поліції. Разом з переможцями турніру на п’єдестал пошани піднялися команди відділення поліції № 1 з селища Великомихайлівка (ІІ місце) та відділення поліції № 2 з селища Захаріївка (ІІІ місце).

За підтримки спортивного клубу поліції «Патріот» переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами першого, другого та третього ступенів, грамотами та цінними призами.

В урочистих заходах та нагородженні спортсменів взяли участь начальник Роздільнянського районного відділу поліції Вячеслав Маковій, та представники відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Одеській області, які подякували учасникам за яскраву гру та побажали нових спортивних досягнень.

Переможці у зональних змаганнях візьмуть участь в обласних, де визначатиметься найсильніша команда поліції Одещини з міні-футболу.

Джерело: Роздільнянський районний відділ поліції

Залиште свій коментар