Нехай буцинівська земля багата хлібом буде!

Вже стало традицією в ЗОШ с. Буцинівка наприкінці листопада вшановувати працівників сільського господарства, людей, які всі свої сили віддають найголовнішому – плекають на рідній землі найсвятіший з усіх скарбів – хліб. «У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство, сіль – то гостинність»,- такими теплими словами було розпочато свято, на яке були запрошені місцеві працівники аграрного сектора: В.Г. Голубков, С.Б. Гранобой, М.П. Панкратов, Д.П. Носарчук, Д.А. Кривденко, В.С. Матула, О.О. Михайлов, М.М. Буковський, О.В.Щербіна, П.А. Пліханов, В.Л. Подкопалов, В.І. Серкіз, О.П. Подкидиш, Ф.І. Рудик, О.В. Паламарчук, О.П. Чубок, О.А. Лисиченко, С.І. Хомко, М.В. Журавський, В.М. Журавський, В.А. Панкова, М.В. Босаковський, В.Є. Марциненко, І.В. Марциненко та Буцинівський сільський голова М.В. Марциненко.

Гостей піснями та танцями радо вітали вихованці шкільного колективу «Дитячі мрії», лунало багато теплих слів та щирі подяки винуватцям свята – аграріям. Адже сьогодні кожен розуміє, що земля – найцінніший скарб, бо саме вона дає найголовніше – життя. І як прояв глибокої шани до людей, що плекають нашу землю, учні школи власноруч виготовили та урочисто вручили їм народні українські обереги – ляльки-мотанки.

буценовка

В свою чергу і гості прийшли до школи не з порожніми руками. Від усіх аграріїв Буцинівської сільської ради школі було зроблено коштовний подарунок – проектор для використання на уроках, у позакласних і виховних заходах.

Наталія Панкратова, педагог-організатор ЗОШ с. Буцинівка.

 

Залиште свій коментар