Не забарилися з допомогою

У БАГАТОДІТНІЙ родині з с. Кучурган не так давно сталася неприємна ситуація, пов’язана з появою у будинку чималої кількості земляних блох.

         У зв’язку з погодними умовами, зокрема, і вологістю, вони стали спричиняти справжній дискомфорт родині. У подружжя троє дітей. А блохи, які, скоріш за все, з’явилися в будинку від домашніх тварин та швидко розмножилися, стали досить агресивними та кусали дітей.

         Спочатку родина пробувала самостійно здолати нашестя земляних блох. Постійно користувалися засобами для їх знешкодження та застосовували препарати, аби вилікувати завдану ними шкоду усім мешканцям оселі. Домашніх тварин перестали пускати в дім, та ситуація не покращилася. Знаючи, наскільки чуйною та готовою прийти на допомогу односельцям є депутат районної ради Світлана Величко, жінка та чоловік вирішили звернутися до неї по допомогу.

         Світлана Геннадіївна одразу відгукнулася та завітала до помешкання. Надала від себе особисто матеріальну допомогу на гігієнічні засоби. Однак було зрозуміло, що навряд чи ситуація покращиться. Вона одразу ж звернулася у відповідні служби. Спочатку – до начальника управління Держпродспоживслужби в Роздільнянському районі Олега Гнисюка, який порадив з цим питанням не зволікати та направив до Роздільнянського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України», який очолює Галина Дьяченко.

         Працівники служби та її керівниця оперативно відреагували на звернення, визначилися із необхідними засобами для дезінфекції та повністю, відповідно до всіх санітарних вимог, продезінфікували будинок. Наразі у родини все гаразд, і проблема із земляними блохами вирішена. Контролює ситуацію та підтримує зв’язок з сім’єю депутат районної ради Світлана Величко, яка допомагає в складних ситуаціях всім, хто до неї звертається.

         Родина щиро вдячна Світлані Геннадіївні за таку дієву допомогу та активну участь у розв’язанні непростої ситуації із земляними блохами. Окрему подяку висловлюють на- чальнику управління Держпродспоживслужби в Роздільнянському районі Олегу Гнисюку, начальнику Роздільнянського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» Галині Дьяченко та спеціалістам закладу, які провели дезінфекцію, Любові Топальській та Олені Степановій.

Наш кор

Залиште свій коментар