ГОРОСКОП на 26 липня – 1 серпня

ОВЕН (21.03-20.04) На роботі доведеться ретельно аналізувати події, що відбуваються, та не робити непродуманих дій, інакше можливі проблеми і втрати. Будуть вдалими поїздки й відрядження. У вихідні можливі складнощі в стосунках з рідними. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05) Ви зможете почати реалізовувати свої плани і задуми. Але будьте уважні: небезпечно як недопрацювати, так і переробити. Активні й рішучі дії в професійній сфері обіцяють відкрити перед вами нові обрії. Вихідні – відмінний час для спілкування з друзями й родиною, на вас чекають незабутні враження. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06) Намагайтеся менше працювати, частіше гуляти, ходити на побачення, дивитися на захід сонця. При цьому ви зможете впоратися практично з усіма справами, не докладаючи до цього особливих зусиль. У вас зараз активний і позитивний період, коли збуваються мрії й ви отримаєте приємні сюрпризи від життя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РАК (22.06-22.07) Ви можете багато чого встигнути, якщо зумієте зібратися, не відкладаючи початок роботи. Гарний час для того, щоб проявляти ініціативу. У вихідні настане довгоочікуваний період везіння в особистому житті. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ (23.07-23.08) Не відкладайте справи на потім, тому що ви можете з ними чудово впоратися саме зараз. Позитивно пройде спілкування з важливими та солідними людьми, у тому числі з керівництвом. У вихідні у вас буде мало шансів отримати від співрозмовника розуміння, особливо, якщо є велика різниця у віці або положенні. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09) Гарний час для побудови планів на майбутнє, вони в подальшому обов’язково здійсняться. Варто розширити коло своїх контактів. Друзі можуть допомогти в просуванні службовими сходами. А ось в особистому житті варто бути обережнішими з новими знайомими, вони небезкорисливі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10) На вас очікує сплеск активності в сфері професійної діяльності та творчих пошуків. Усе буде виходити превідмінно, не упускайте ініціативу. Наприкінці тижня вам може дістатися складна робота. Відправляйтеся за місто на всі вихідні. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11) Вам знадобиться вміння розслаблятися й одержувати задоволення. Розставте пріоритети, зрозумійте, що любов – це важливо, і нехай весь світ почекає. При цьому ви встигнете зробити важливі справи, влаштувати потрібні зустрічі та заробити багато грошей. А все тому, що любов окриляє й надає енергії. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12) Наявність почуття міри у всьому і добре розвинена інтуїція дозволять вам вчасно обійти підводні камені. Рішуче відстоюйте свою позицію, але не бійтеся змінити свої погляди, якщо розумієте, що неправі. Фортуна посміхається вам, будьте мудрі і, головне, – не поспішайте. Сприятливий день – четвер, несприятли- вий – середа.

 КОЗЕРІГ (22.12-20.01) Вам може бути складно зважитися на стрімкий стрибок вперед. Переможіть цей страх, і ви відчуєте задоволення й упевненість у власних силах. А це буде означати, що ви, як завжди, на висоті. Енергія почне бити ключем, ви будете здатні влагодити одразу тисячу справ. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02) Справ у вас буде дуже багато і, щоб упоратися з ними й усюди встигнути, вам доведеться попрацювати. У вас з’явиться бажання вирішити все одним махом, але краще адекватно розраховувати свої сили. У вихідні відгородіть себе від пошуків зустрічей і порожніх розмов. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

 РИБИ (21.02-20.03) Дивитися на життя потрібно максимально прагматично. Спробуйте завершити всі серйозні та невідкладні справи. Настав час взяти невелику відпустку та гарненько відпочити. Вдалими будуть подорожі або просто активний відпочинок на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

 

Залиште свій коментар