Науково-практичний семінар для аграріїв

8 ЧЕРВНЯ, з нагоди Всеукраїнського дня поля Одеського селекційного приватного інституту, на полях с. Старостине за ініціативи керівництва ТОВ «Обрій-МТС» був організований науково-практичний семінар. Участь у заході взяли аграрії Роздільнянщини та Одеської області.

Під час відкриття форуму засновник ТОВ «ОбрійМТС» Валерій Гриневецький подякував присутнім за те, що, незважаючи на гарячу пору сільгоспробіт, все ж таки віднайшли час та відвідали семінар, і побажав аграріям гарних врожаїв та гідного прибутку.

В рамках семінару до  уваги присутніх були презентовані унікальні та ексклюзивні сорти озимої пшениці; продемонстровано найурожайніші, посухо- та жаростійкі новинки селекції. Крім того, відбулась поглиблена презентація ефективних технологій живлення озимої пшениці.

Про це і не тільки в польових умовах на унікальному демо-полігоні Одеського селекційного приватного інституту розповіли та показали цінні сорти пшениці доктор біологічних наук, вчений-селекціонер Ольга Бабаянц та доктор сільськогосподарських наук, професор Калин Петрович Цуркан.

Усі зацікавлені аграрії мали змогу не лише ознайомитися з перевагами того чи іншого сорту цієї рослини, а й придбати насіння для подальшого вирощування на своїх полях. Проведення таких заходів дало можливість не лише отримати корисну інформацію, йти в ногу з новітніми технологіями, а й обмінятися досвідом з колегами та налагодити взаємозв’язки.

 

Залиште свій коментар