АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ НА 14 – 20 ЧЕРВНЯ

ОВЕН (21.03-20.04)
З’явитьсяможливість підвищувати професійний рівень. Перед вами обіцяють відкритися нові обрії, тільки менше говоріть та більше робіть. Можуть виникнути важливі обставини, які змінять ваші плани. У вихідні рідні нагадають про себе, спробуйте надати їм необхідну допомогу. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
Ви одержуватимете задоволення від ділових зустрічей і контактів. Життєрадісність і оптимізм зроблять вас прекрасним співрозмовником і партнером. На роботі намагайтеся не показувати свій бурхливий темперамент та не відхиляйтеся від наміченої стратегії. У вихідні не варто йти на конфлікт. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.
БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)
Перед вами відкриті всі шляхи. Зірки радять обрати подорож. Обіцяють гарну погоду, тепле море, мальовничі гори і приємну компанію. Чекайте на дорогі подарунки й сюрпризи від коханої людини. Ви зараз близькі, як ніколи, до виконання ваших найзаповітніших бажань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.
РАК (22.06-22.07)
Доля може подарувати вам приємні знайомства, кар’єрне зростання та успіх в особистому житті. Але будьте обережні при прийнятті рішень, самообман здатний зіграти з вами злий жарт. Навколо вас можуть кипіти справжні пристрасті, залишайтеся розсудливі. У вихідні прямуйте за місто. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.
ЛЕВ (23.07-23.08)
Доля може надати вам кілька шансів, саме час щось змінити у звичному житті, щоб досягти нових вершин. Але вашим таємним ворогом може стати зайва самовпевненість. Спробуйте тверезо оцінити свої таланти та можливості. І не відмовляйтеся від порад професіоналів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.
ДІВА (24.08-23.09)
Потрібно максимально зосередитися на тому, чим займаєтеся в цей момент, краще робити одну справу, але добре. Не варто квапитися з остаточним рішенням, тому що геніальна, на перший погляд, ідея загрожує не дожити до практичного втілення. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)
Може надійти цікава ділова пропозиція, яка відкриє перед вами нові можливості. Минулі заслуги дозволять вам почати досить перспективну справу. Імовірні нетривалі поїздки або відрядження. У вихідні влагодяться сімейні проблеми, почнеться період взаєморозуміння. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.
СКОРПІОН (24.10-22.11)
Вас супроводжуватиме удача у справах, чекайте на солідний прибуток. Порадують новини в особистому житті. Ваш оптимізм подарує гарний настрій близьким людям і друзям. У випадку виникнення конфліктних ситуацій замість завзятості пустить у хід усю вашу чарівність. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)
Життя відкриє перед вами нові перспективи в роботі і в особистій сфері. Не приймайте близько до серця уїдливі слова, вони швидше за все бу- дуть лише жартом, а образа може привести до великої сварки. У вихідні близькі люди особливо потребуватимуть вашої допомоги. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01)
Вам буде багато чого вдаватися, особливо, якщо ви станете працювати не поодинці, а в співробітництві з іншими, адже так і легше, і вигідніше. Правда, для цього доведеться час від часу прикушувати собі язика, щоб не розлякати партнерів надміру критичними зауваженнями. Це дозволить вам зберегти гарні стосунки. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця. ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)
Варто зайнятися встановленням тісніших контактів з колегами, це допоможе в розвитку вашої кар’єри. Але реальність внесе свої корективи. Розраховуйте тільки на себе. У вихідні шукайте компроміс з коханою людиною Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.
РИБИ (21.02-20.03)
У вирішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію. Виявляться вдалими ділові поїздки та переговори. Не варто робити безвідповідальних вчинків. Намагайтеся виконувати обіцянки або одразу попереджайте, що не знаєте, як усе складеться. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Коментарі

  • Виктория

    Астролог настоятельно советовала беречь себя не только в финансовом смысле, но и физически: «Так как последнее вхождение планеты Плутон в знак Козерога и соединение его с Юпитером в марте 1771 года во времена Екатерины II было ознаменовано эпидемией бубонной чумы, унесшей жизни более 50 тысяч человек. Первое соединение Плутона и Юпитера произойдет в апреле, затем в июне и ноябре 2020 года. Конечно, в наше время чумы можно не опасаться, но Плутон – это царь Аида, подземного царства мертвых, и что он придумает на этот раз – неизвестно. Но то, что произойдет кармическое зачищение, и многие уйдут из этого мира досрочно, очень и очень вероятно. Старайтесь избегать людных мест, сократите рискованные мероприятия от слова совсем, берегите свои физические тела.»

Залиште свій коментар