Наступного року обсяг дорожніх робіт в Одеській області збільшиться втричі

За словами керівника ОДА, 80% доріг Одещини потребують ремонту. За 10 місяців 2017 року відремонтовано 152 кілометри доріг загальнодержавного значення. До кінця року буде зроблено 244 кілометри.
Для порівняння: за весь 2016 рік на Одещині відремонтували 127 кілометрів.

«Ми взялися за найбільш важливі ділянкиі вже проводимо небачені за останні десятиліття обсяги ремонтних робіт. У Вилкове теперможна дістатися за 3 години, ще взимку дорогазаймала 6. До Кодими діставалися за 4,5 години,наразі — за 3», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Такий прогрес був досягнутий, зокрема, й завдяки успішній роботі Одеської митниці, зазначив Максим Степанов. Понад планові відрахування були спрямовані на ремонт доріг.

«Наступного року будуть добудовані відповідні траси міжнародного значення: ми завершимо те, що почали. Потім з’єднаємо районні центри з цими трасами. В Одеській області розбиті більшість доріг, і нам потрібно розробити зрозумілий механізм. Аби не було так, що«цей район мені більше подобається чи тут більш «активний» депутат, тому давайте будемо ремонтувати тут». Ми виробили чіткий алгоритм для будівництва та ремонту доріг у наступному році», —  підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Однією з перших у 2018 році буде відремонтована дорога від Кучурган до Градениць (Роздільнянський- Біляївський райони), яка наразі є дуже проблемною. У поточному році були зволікання з боку підрядника, але цю проблему обіцяють вирішити. Загалом, у 2018 році в Одеській області планують відремонтувати понад 700 кілометрів доріг державного значення та близько 500 км місцевого значення. Голова Одеської обласної державної адміністрації повідомив, що всю проектну документацію на проведення цих робіт підготують вже до кінця року.
Управління комунікаційта інформаційної політики обласної державноїадміністрації

Залиште свій коментар