Наше підприємство рекомендовано до участі в номінації «Компанія року – 2019»

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр щорічно проводить галузеву аналітику серед всіх діючих підприємств України та 615 видів діяльності.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Роздільнянське видавництво “Вперед” було розглянуто серед 1518 компаній України з рівнозначним видом діяльності підприємств малого і середнього бізнесу в Одеській області. Експертний аналіз проводиться щорічно серед всіх підприємств України, з урахуванням галузі, регіону та показників, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства з метою реалізації інвестиційних проектів, а також відзнаки кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній. За результатами експертного аналізу показників попереднього періоду та галузі наше підприємство рекомендоване до співпраці та внесено до реєстру “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств”.

Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії та реєстр публікуються на відкритому інформаційному порталі www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання.

Відзнака «Компанія року» підтверджує, що підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування.

За високі результати, позитивну динаміку та внесок у розвиток регіону Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, відповідно до листа генерального директора Всеукраїнського галузево-аналітичного центру В.Г. Майсака, організацію рекомендовано до участі в номінації «Компанія року – 2019».

Колектив ТОВ «Роздільнянське видавництво «Вперед» приємно вражений таким високим визнанням та вдячний за увагу та співпрацю. Це є свідченням того, що ми йдемо у правильному напрямку.

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА, головний редактор газети «Вперед»

Залиште свій коментар