Наш земляк – лауреат конкурсу «Українська мова – мова єднання»

У Роздільнянському відділі поліції, а саме – у тамтешньому музеї органів внутрішніх справ нашого краю – відбулася визначна подія. Учасник партизанського руху в роки Другої світової війни, Почесний громадянин м. Роздільна, який більшу частину свого життя присвятив роботі в міліції, І.В. Нерознак був нагороджений почесною відзнакою лауреата конкурсу «Українська мова – мова єднання». Її вручив в урочистій атмосфері голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, голова оргкомітету цього конкурсу Юрій Работін, який подякував І.В. Нерознаку за активну життєву позицію та працю, спрямовану на розвиток літератури нашого краю. Адже його книга «Міліція Роздільнящини», яка побачила світ не так давно, є свого роду літописом становлення та розвитку місцевих органів внутрішніх справ.

Під час офіційної церемонії слово мовили почесні гості –  доктор юридичних наук, професор Одеського державного університету внутрішніх справ, генерал у відставці М.П. Водько, голова Одеської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів ОВС України А.І. Киршта, а також начальник Роздільнянського ВП, полковник О.Є. Кашперук. Спогадами поділився й сам лауреат конкурсу Іван Васильович, який наразі не втрачає оптимізму і ділиться життєвим досвідом та знаннями з підростаючим поколінням роздільнянців. Він також презентував гостям свою книжку.

Крім того, подарунки у вигляді україномовних книжок для музею та співробітників поліції були вручені від Одеської регіональної організації НСЖУ, яка всебічно сприяє проведенню конкурсу на теренах всієї Одеської області.

Наш кор.

Залиште свій коментар