Наш часопис потребує підтримки

Сьогодні вся країна перебуває у воєнному стані. Ніхто не очікував такого звірства з боку російської федерації. Гинуть наші захисники та захисниці, ні в чому невинні дорослі та діти. Нищаться будинки, цілі квартали та, що там казати, цілі міста… В це неможливо повірити, але, на жаль, це так…

Водночас, на інформаційному фронті в нашому районі працює районна газета «Вперед». У перші тижні були перебої з друком газети та її доставкою. Однак ми інформували своїх читачів через офіційний сайт газети, сторінки у соціальних мережах та продовжували випускати газету. Колектив редакції працював і працює у штатному режимі. Хоча, через скрутне фінансове становище, ми були вимушені перейти на неповний робочий день.

Цьому передувала низка причин. Вперше за сім років не була прийнята районна програма висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на 2022 рік. Крім того, казначейством (відповідно до постанови Кабміну «Про порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану») наразі не проводяться угоди з послуг висвітлення інформації у газеті, які були укладені з місцевими громадами Роздільнянщини. Значно зменшились, а то і взагалі відсутні, заявки на рекламні статті, оголошення, привітання, некрологи від населення. Газетний кіоск, через відсутність кореспонденції (більшість поліграфічних підприємств зупинили свою діяльність з друку газет, журналів, кросвордів), теж втратив дохід. Водночас, значно підвищились комунальні послуги, вартість друку газети зросла вдвічі, як і закупівля газетного паперу. Все це призводить до неможливості сплати заробітної плати працівникам редакції в повному обсязі.

Наразі вже відпрацьований алгоритм дій співпраці з нашими партнерами – друкарнею та Укрпоштою. Ми вимушені підлаштовуватися під встановлений партнерами графік. Тому, щоб газета була доставлена до передплатника у п’ятницю, ми повинні її відправити на друкарню у середу зранку.

Звертаємось до наших передплатників та шанувальників газети з проханням надавати рекламу, оголошення, привітання заздалегідь, щонайменше – зранку вівторка. Також закликаємо вас, дорогі мешканці Роздільнянського району, підтримати редакцію, передплативши газету до кінця року у друкованому чи електронному варіанті. Лише 30 грн на місяць – і ви в курсі подій, що відбуваються у нашому районі, області та в Україні в цілому. Давайте разом не допустимо, щоб районна газета «Вперед», яка заснована в 1931 році, перестала існувати. Нам потрібна ваша допомога та підтримка. Закликаємо передплатити газету до кінця року.

За детальнішою інформацією звертайтеся до редакції (вул. Європейська, 44), газетного кіоску (вул. Привокзальна, 1), за телефонами: 3-14-54, 095-477-72-24, або на електронну адресу газети: gazeta_vpered31@ukr.net.

ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ СЬОГОДНІ, ЗАВТРА ТА ЗАВЖДИ!

Наталія БУКОВСЬКА,

головний редактор газети «Вперед»

Залиште свій коментар