29 жовтня на залізничному вокзалі у Роздільній щеплення зробили 52 особи

Сьогодні, 29 жовтня, у кімнаті відпочинку на залізничному вокзалі в Роздільній проводилася вакцинація всіх охочих віком від 18 років від COVID-19 з 10.00 до 13.00. Це не перша вакцинація населення на залізничному вокзалі. Минулого вівторка також проводили щеплення роздільнянцям. Однак, сьогодні охочих виявилося більше і спостерігалася позитивна динаміка. Загалом щепилося від COVID-19 52 особи.

Щеплення робили працівники Центру сімейної медицини препаратами «CoronaVac» та «Pfizer». Наступної середи, 3 листопада, на залізничному вокзалі знову працюватиме мобільна бригада і всі охочі від 18 років зможуть вакцинуватися.

Також нагадуємо, що вакцинуватися можна у Роздільній по вул. Привокзальна, 15, Центр сімейної медицини, III поверх. А у суботу та неділю з 8.00 до 14.00 працюватиме пункт вакцинації на базі Роздільнянського Палацу культури.

Якщо немає укладеної декларації з сімейним лікарем, то рекомендується мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Усі бажаючі можуть записатись до списку очікування через портал чи мобільний застосунок «Дія» та через національний контактцентр МОЗ за номером ‎0-800-602-019.

Записатися на вакцинацію жителі Роздільнянщини можуть за телефоном ‎(04853) 3-74-23.
Бережіть своє здоров’я та оточуючих!

 

Залиште свій коментар