На сесії районної ради

24  лютого  2017   року відбулось засідання позачергової сесії Роздільнянської районної ради сьомого скликання. На початку засідання голова районної ради Ф.В. Сігал привітав іменинників, дні народження яких відбулись у міжсесійний період. Із загальної кількості депутатів, а їх у районній раді 34, прибуло 30 народних обранців. У зв’язку з тим, що Ф.В. Сігал перебуває на лікарняному, пленарне засідання вів заступник голови С.М. Крилов. На розгляд сесії було запропоновано 16 питань порядку денного.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації О.О. Колодєєва прозвітувала про виконання районного бюджету за 2016 рік. Ще одне питання, з якого доповідала Ольга Олександрівна, стосувалось внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28 грудня 2016 року № 295-VII “Про районний бюджет Роздільнянського району на 2017 рік”, згідно з яким направлені кошти на ремонти та оснащення соціальних об’єктів району (рішення та додатки розміщені на офіційному сайті районної ради). З цього приводу до керівництва та депутатів райради звернулась Єреміївський сільський голова Є.В. Ільящук із зауваженням щодо необхідності виділення коштів на ремонт даху Бурдівської ЗОШ, що знаходиться в аварійному стані. Голова райради Ф.В. Сігал запевнив, що цього року акцент робиться на соціальних об’єктах тих територіальних громад, які тривалий час не фінансувались за рахунок коштів районного бюджету. Водночас, він зазначив, що, враховуючи нагальність проблеми, дане питання буде розглянуто на найближчих засіданнях профільних комісій.

Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності та правопорядку А.О. Крайнов доповів про виконання плану роботу райради за 2016 рік. Так, було прийнято 246 розпоряджень, надійшло 1893 листи вхідної кореспонденції, із них: загальної кореспонденції – 1395, від вищих органів влади – 97, звернень громадян – 240, депутатських звернень – 114, запитів публічної інформації -25 та інші. Вся кореспонденція була опрацьована постійними комісіями та виконавчим апаратом райради.

Депутатами підтримано внесення змін та доповнень до додатку 1 до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки, якими передбачено збільшення фінансування на суму 350 тис. грн для її виконання.

До додатку 3 рішення районної ради від 18 березня 2016 року “Про затвердження Програми теплозабезпечення населення та енергоефективності Роздільнянського району на 2016-2019 роки” внесені зміни, зокрема збільшено суму з 250 тис. до 400 тис. грн, яка передбачена на відшкодування частини вартості послуг теплопостачання, наданих населенню за рахунок коштів районного бюджету. Також було підтримано рішення про затвердження тарифів на теплову енергію шляхом коригування, що відпускаються тепловими об’єктами КПСВТГРР “Роздільнатеплокомуненерго” бюджетним організаціям (текст рішення читайте нижче).

Після проведеного аналізу та цінової політики на продукти харчування дітей початкових класів загальноосвітніх закладів області в.о. директора КУСВТГРР “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” М.Д. Сухим було запропоновано на розгляд та підтримано депутатами питання щодо збільшення суми витрат на продукти харчування дітей загальноосвітніх закладів з 5 до 6 грн на одну дитину на добу.

Після жвавої дискусії щодо поданих пропозицій та запропонованих змін більшість депутатів підтримали проект рішення за таким змістом: “Про затвердження районної програми підтримки “Роздільнянського багатопрофільного медичного центру” на базі КЗСВТГРР “Роздільнянська центральна районна лікарня” на 2017-2019 роки”. Ця програма була запропонована головою районної ради Ф.В. Сігалом, спільно із ініціативною групою, на чолі із депутатом райради, членом постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення  Л.І. Торбинською. Програма розроблена, як можлива альтернатива створення на базі ЦРЛ спеціалізованого лікувального закладу, у разі, якщо центр госпітального округу, після остаточної імплементації реформи, не базуватиметься у м. Роздільна. Крім того, завдяки їй можливе залучення коштів міжнародних організацій та грантів для оснащення відділень Центральної районної лікарні. Звісно, програма потребує доопрацювання, внесення деяких змін та доповнень, за чим послідує звернення до Міністерства та інших органів державної влади для внесення необхідних змін щодо перепрофілювання. Водночас, керівництвом районної ради ведеться постійна робота, проводяться зустрічі з причетними структурами, надаються всі необхідні аргументи та роз’яснення задля розміщення центру госпітального округу саме у м. Роздільна.

У різному порушувалось питання щодо сплати населенням за отримане тепло у багатоповерхівках міста. В обговоренні, окрім депутатів райради, які запропонували провести аудит нарахування за сплату за надане підприємством тепло, участь взяли й мешканці багатоповерхівок.

Роз’яснення КП «Роздільнатеплокомуненерго» з деяких питань читайте у друкованій версії газети “Вперед”.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар