НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

5 листопада відбулася сорок перша сесія Роздільнянської міськї ради, порядок денний якої нараховував 85 питань. Вів засідання міський голова Валерій Шовкалюк.

         На почату перед присутніми виступив депутат Одеської обласної ради  Владислав Фінік. Він запропонував розглянути можливість щодо облаштування дошкільної групи для НВК однієї з міських шкіл в приміщенні колишньої типографії, для чого потрібно співфінансування  обласного, районного та міського бюджетів. З цього питання висловився міський голова Валерій Шовкалюк, який повідомив, що на базі колишньої МК-61 відкрити дитячий садочок не  вдасться,оскільки дві різні проєктні організації, які вивчали таку можливість, дійшли висновку, що приміщення не відповідає сучасним вимогам щодо дитячих садочків. Тому є сенс замислитися над створенням НВК.

         Владислав Васильович також наголосив, що в Одеській області продовжується програма з будівництва спортивних майданчиків і є можливість реалізувати її в Роздільній. Міський голова Валерій Шовкалюк сказав, що наразі такий проєкт здійснюється по вул. 40 років Перемоги, де планується оснащення мультифункціонального спортивного майданчика. Зауважимо, що на сесії на цю справу з міського бюджету передбачили фінансування в розмірі 746 тисяч гривень. Крім того, депутат обласної ради обговорив з міськими обранцями питання  об’єднання громад та висловив свою підтримку у відстоюванні інтересів міста та району.

         Після виступу Владислава Фініка, депутати міської ради розпочали активну роботу з питань порядку денного сесії. Був затверджений звіт про виконання міського бюджету, внесено зміни до нього, а також деяких міських програм. Зокрема, передбачено виділення коштів на утримання модульної вбиральні, встановлення лавок на площі біля «Ювілейного» , облаштування там велопарковки тощо.

         З питання щодо надання матеріальної допомоги доповіла депутат міської ради, голова постійної комісії  з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури та спорту Оксана Дмитренко. Також під час сесії розглянули земельні питання.

         Останнім з прийнятих на цій сесії рішень стало затвердження звернення до Президента України щодо майбутнього продажу землі, в якому наголошується на недопущені поспішних дій в цьому напрямку та висловлюється занепокоєння з приводу допуску іноземців на український ринок землі, що, на думку, авторів звернення, є загрозою. В ньому лунає пропозиція щодо проведення всеукраїнського референдуму з питання зняття мораторію на продаж земель  сільськогосподарського призначення. 14 міських обранців проголосували за підтримку даного звернення, а 5 – утримались.

Наш кор.

Залиште свій коментар